Q22F5ARXXSR110E
APEM Inc.
Producto No:
Q22F5ARXXSR110E
Descripción:
INDICATOR 110V 22MM FLUSH RED
En stock : 24
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.87" (22.10mm)
Millicandela Rating 800mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings AC
Type LED
Voltage 110V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Red
Panel Cutout Shape Round
Current 5mA
Lens Size 18.00mm Dia