Q22F5ARXXSR28AE
APEM Inc.
Producto No:
Q22F5ARXXSR28AE
Descripción:
INDICATOR 28V 22MM FLUSH RED
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.87" (22.10mm)
Millicandela Rating 8000mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings AC/DC
Type LED
Voltage 28V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Red
Panel Cutout Shape Round
Current 40mA
Lens Size 18.00mm Dia