APEM Inc.
Producto No:
Q22P5BXXY24E
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
LED PANEL INDICATOR YLW 24V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination Style | Wire Leads - 7.87" (200.00mm) |
| Viewing Angle | 100° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.87" (22.10mm) |
| Millicandela Rating | 60mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Yellow |
| Ratings | DC |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | Q22 |
| Type | LED |
| Voltage | 24V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | Yellow |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 18.00mm Dia |
| Base Product Number | Q22P5BXXY |