Q6F1BXXY24E
APEM Inc.
Producto No:
Q6F1BXXY24E
Descripción:
INDICATOR 24V 6MM FLUSH YELLOW
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.10mm)
Millicandela Rating 8mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 3mm, T-1