Q6F1CXXW12
APEM Inc.
Producto No:
Q6F1CXXW12
Descripción:
INDICATOR 12V 6MM FLUSH WHITE
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.10mm)
Millicandela Rating 220mcd
Product Status Discontinued at Digi-Key
Lamp Color White
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 3mm, T-1