Q6F3BXXB12E
APEM Inc.
Producto No:
Q6F3BXXB12E
Fabricante:
APEM Inc.
Descripción:
LED PM INDICATOR FLUSH BLUE
En stock : 495
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.10mm)
Millicandela Rating 100mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series Q6
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Blue
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 3mm, T-1