Q6F3BYYRG12E
APEM Inc.
Producto No:
Q6F3BYYRG12E
Descripción:
LED PM IND FLUSH GRN/RD
En stock : 471
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.10mm)
Millicandela Rating 8mcd Green, 10mcd Red
Product Status Active
Lamp Color Green, Red
Type LED
Voltage 12V Green, 12V Red
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color -
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA Green, 20mA Red
Lens Size 3mm, T-1