Q6P1BXXR24E
APEM Inc.
Producto No:
Q6P1BXXR24E
Descripción:
INDICATOR 24V 6MM PROMINENT RED
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.10mm)
Millicandela Rating 40mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Red
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 3mm, T-1