Q6P1CYYRG12E
APEM Inc.
Producto No:
Q6P1CYYRG12E
Descripción:
LED INDICATOR 6MM PROMINENT 12VD
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.10mm)
Millicandela Rating 15mcd Green, 20mcd Red
Product Status Active
Lamp Color Green, Red
Type LED
Voltage 12V Green, 12V Red
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color -
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA Green, 20mA Red
Lens Size 3mm, T-1