Q6P1GXXB02E
APEM Inc.
Producto No:
Q6P1GXXB02E
Fabricante:
APEM Inc.
Descripción:
LED PNL MNT BLUE 2VDC IP67
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.10mm)
Millicandela Rating 65mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Lens Style Round with Domed Top
Series Q6
Type LED
Voltage 2V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Blue
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 3mm, T-1