Q6P1GXXG02E
APEM Inc.
Producto No:
Q6P1GXXG02E
Descripción:
LED PNL MNT GRN 2VDC IP67
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.10mm)
Millicandela Rating 40mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Type LED
Voltage 2V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Green
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 3mm, T-1