Q6P1GYYRG02E
APEM Inc.
Producto No:
Q6P1GYYRG02E
Descripción:
LED PNL MNT RED/GRN 2VDC IP67
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.10mm)
Millicandela Rating 15mcd Green, 20mcd Red
Product Status Active
Lamp Color Green, Red
Type LED
Voltage 2V Green, 2V Red
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color -
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 3mm, T-1