Q6R1BXXY12E
APEM Inc.
Producto No:
Q6R1BXXY12E
Descripción:
INDICATOR 12V 6MM RECESSED YEL
En stock : 23
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.10mm)
Millicandela Rating 30mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 3mm, T-1