Q6R3CXXW24E
APEM Inc.
Producto No:
Q6R3CXXW24E
Descripción:
LED PANEL MOUNT INDICATOR WHT
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.10mm)
Type LED
Voltage 24V
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 3mm, T-1