APEM Inc.
Producto No:
Q6R7BXXY02E
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED PM INDICATOR RECESSED YELLOW
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$17.233
$17.233
10
$13.0017
$130.017
100
$10.92177
$1092.177
500
$10.030176
$5015.088
1000
$9.472944
$9472.944
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination Style | Wire Leads - 7.87" (200.00mm) |
| Viewing Angle | 100° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.24" (6.10mm) |
| Millicandela Rating | 30mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Yellow |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | Q6 |
| Type | LED |
| Voltage | 2V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | Yellow |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bag |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | Q6R7BXXY |