Q8F1BXXG24E
APEM Inc.
Producto No:
Q8F1BXXG24E
Descripción:
INDICATOR 24V 8MM FLUSH GREEN
En stock : 268
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating 8mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings DC
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Green
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4