Q8F1BXXHO24E
APEM Inc.
Producto No:
Q8F1BXXHO24E
Descripción:
8MM FLSH BLK CHRM HYP ORG 24VDC
En stock : 78
Ingress Protection IP67
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.32" (8.13mm)
Millicandela Rating 110mcd
Product Status Active
Lamp Color Orange
Ratings DC
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Orange
Wavelength - Peak -
Package Tray
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 9.40mm Dia