Q8F1BXXW110E
APEM Inc.
Producto No:
Q8F1BXXW110E
Descripción:
INDICATOR 110V 8MM FLUSH WHITE
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating 500mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings AC
Type LED
Voltage 110V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Panel Cutout Shape Round
Current 6mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4