Q8F1BXXW24E
APEM Inc.
Producto No:
Q8F1BXXW24E
Descripción:
INDICATOR 24V 8MM FLUSH WHITE
En stock : 9
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating 500mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings DC
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4