Q8F1CXXG12E
APEM Inc.
Producto No:
Q8F1CXXG12E
Fabricante:
APEM Inc.
Descripción:
INDICATOR 12V 8MM FLUSH GREEN
En stock : 707
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating 8mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series Q8
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Green
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4