Q8F1CZZRYG12E
APEM Inc.
Producto No:
Q8F1CZZRYG12E
Descripción:
LED INDICATOR 8MM FLUSH TRI-COLO
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.315" (8.00mm)
Millicandela Rating 10mcd Green, 15mcd Red, 6mcd Yellow
Product Status Active
Lamp Color Green, Red, Yellow
Ratings DC
Type LED
Voltage 12V Green, 12V Red, 12V Yellow
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color -
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA Green, 20mA Red, 20mA Yellow
Lens Size 5mm, T-1 3/4