Q8F3BXXB24E
APEM Inc.
Producto No:
Q8F3BXXB24E
Descripción:
LED PM INDICATOR FLUSH BLUE
En stock : 150
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating 200mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Blue
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4