Q8F3BXXW24E
APEM Inc.
Producto No:
Q8F3BXXW24E
Descripción:
LED PM INDICATOR FLUSH WHITE
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating 500mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4