Q8F3BXXY12E
APEM Inc.
Producto No:
Q8F3BXXY12E
Descripción:
LED PM INDICATOR FLUSH YELLOW
En stock : 87
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating 6mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4