Q8F3BZZRYG12E
APEM Inc.
Producto No:
Q8F3BZZRYG12E
Descripción:
LED PMI FLUSH GRN/RED/YLW
En stock : 188
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating 10mcd Green, 15mcd Red, 6mcd Yellow
Product Status Active
Lamp Color Green, Red, Yellow
Type LED
Voltage 12V Green, 12V Red, 12V Yellow
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color -
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA Green, 20mA Red, 20mA Yellow
Lens Size 5mm, T-1 3/4