Q8F3CXXHY110E
APEM Inc.
Producto No:
Q8F3CXXHY110E
Descripción:
LED PMI FLUSH 110VAC YELLOW
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating 250mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Ratings AC
Type LED
Voltage 110V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 6mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4