Q8F5BXXB24E
APEM Inc.
Producto No:
Q8F5BXXB24E
Descripción:
INDICATOR 8MM PM FLUSH BLUE POTT
En stock : 89
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.315" (8.00mm)
Millicandela Rating 50mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Blue
Wavelength - Peak -
Package Tray
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5.00mm Dia