Q8F5BXXHY12E
APEM Inc.
Producto No:
Q8F5BXXHY12E
Descripción:
INDICATOR 8MM PM FLUSH YELLOW PO
En stock : 10
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.315" (8.00mm)
Millicandela Rating 250mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Yellow
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5.00mm Dia