Q8P1CXXHB24E
APEM Inc.
Producto No:
Q8P1CXXHB24E
Descripción:
8MM PRMNT CHRM HYPR BLU 24VDC
Ingress Protection IP67
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.32" (8.13mm)
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color Blue
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Blue
Wavelength - Peak -
Package Tray
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA