Q8P1CXXSG12E
APEM Inc.
Producto No:
Q8P1CXXSG12E
Descripción:
INDICATOR 12V 8MM PROMINENT GRN
Guía del usuario
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating 10000mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4