Q8P5BXXB12E
APEM Inc.
Producto No:
Q8P5BXXB12E
Fabricante:
APEM Inc.
Descripción:
INDICATOR 8MM PM PROMINENT BLUE
En stock : 11
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.315" (8.00mm)
Millicandela Rating 1600mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Ratings DC
Lens Style Round with Domed Top
Series Q8
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Blue
Wavelength - Peak -
Package Tray
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5.00mm Dia