Q8P5BXXW24E
APEM Inc.
Producto No:
Q8P5BXXW24E
Descripción:
INDICATOR 8MM PM PROMINENT WHITE
En stock : 15
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.315" (8.00mm)
Millicandela Rating 1600mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5.00mm Dia