APEM Inc.
Producto No:
Q8P5CXXW02E
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
INDICATOR 8MM PM PROMINENT WHITE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$22.7905
$22.7905
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination Style | Wire Leads - 7.87" (200.00mm) |
| Viewing Angle | 100° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.315" (8.00mm) |
| Millicandela Rating | 1600mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | White |
| Ratings | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | Q8 |
| Type | LED |
| Voltage | 2V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | White |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 5.00mm Dia |
| Base Product Number | Q8P5CXXW |