APEM Inc.
Producto No:
Q8P7BXXG02E
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED PM INDICATOR PROMINENT GRN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$14.5065
$14.5065
10
$10.94495
$109.4495
100
$9.193435
$919.3435
500
$8.442954
$4221.477
1000
$7.973901
$7973.901
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination Style | Wire Leads - 7.87" (200.00mm) |
| Viewing Angle | 100° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.31" (7.87mm) |
| Millicandela Rating | 60mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Green |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | Q8 |
| Type | LED |
| Voltage | 2V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | Green |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bag |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |
| Base Product Number | Q8P7BXXG |