Q8R1BXXW12E
APEM Inc.
Producto No:
Q8R1BXXW12E
Descripción:
INDICATOR 12V 8MM RECESSED WHT
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating 1600mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings DC
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4