APEM Inc.
Producto No:
Q8R1CXXW12
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
INDICATOR 12V 8MM RECESSED WHT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Solder Lug |
| Viewing Angle | 100° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.31" (7.87mm) |
| Millicandela Rating | 1600mcd |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Lamp Color | White |
| Ratings | DC |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | Q8 |
| Type | LED |
| Voltage | 12V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | White |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bag |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |
| Base Product Number | Q8R1CXXW |