Q8R7CXXG24E
APEM Inc.
Producto No:
Q8R7CXXG24E
Descripción:
INDICATOR 24V 8MM RECESSED GRN
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating 40mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Green
Wavelength - Peak -
Package Tray
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4