QADA-50-15-1402
Qualtek
Producto No:
QADA-50-15-1402
Fabricante:
Qualtek
Descripción:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 50W
En stock : 233
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications -
Form Desktop (Class I)
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency BSMI, CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, PSE
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 4.53" L x 2.09" W x 1.50" H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 3.34A
Series QADA-50 (50W)
Power (Watts) 50 W
No Load Power Consumption 210mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Mfr Qualtek
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC