QADA-65-15-1401
Qualtek
Producto No:
QADA-65-15-1401
Descripción:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 65W
En stock : 710
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Desktop (Class I)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency BSMI, CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, PSE
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 4.53" L x 2.09" W x 1.50" H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 4.34A
Series QADA-65 (65W)
Power (Watts) 65 W
No Load Power Consumption 210mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Mfr Qualtek
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC