QT Brightek (QTB)
Producto No:
QBHP6868E-UV365K
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED UV 367NM 2A SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$58.9095
$58.9095
10
$48.80245
$488.0245
100
$47.09036
$4709.036
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C (TA) |
| Viewing Angle | 60° |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 367nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | - |
| Series | QBHP6868E-UVxxxK |
| Type | Ultraviolet (UV) |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Mfr | QT Brightek (QTB) |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.8V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 2A |
| Base Product Number | QBHP6868 |