QT Brightek (QTB)
Producto No:
QBL7Y30C
Fabricante:
Paquete:
T-1 (3mm)
Lote:
-
Descripción:
LED YELLOW CLEAR T-1 T/H
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.5225
$0.5225
10
$0.3211
$3.211
100
$0.184585
$18.4585
1000
$0.144428
$144.428
2000
$0.132392
$264.784
5000
$0.120356
$601.78
10000
$0.112328
$1123.28
25000
$0.108319
$2707.975
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Wavelength - Dominant | 590nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 30° |
| Color | Yellow |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 3.05mm Dia |
| Millicandela Rating | 460mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 5.33mm |
| Supplier Device Package | T-1 (3mm) |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | QBL7XX30Y |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | QT Brightek (QTB) |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | QBL7Y30 |