QT Brightek (QTB)
Producto No:
QBLP650-IR3
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED CHIP IR WLP 850NM 1206 SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.646
$0.646
10
$0.42275
$4.2275
100
$0.279775
$27.9775
1000
$0.21603
$216.03
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C (TA) |
| Viewing Angle | 140° |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 850nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 0.3mW/sr @ 20mA |
| Series | QBLP650 |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Mfr | QT Brightek (QTB) |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.4V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50mA |
| Base Product Number | QBLP650 |