QT Brightek (QTB)
Producto No:
QBLP655R-AG1
Fabricante:
Paquete:
1205
Lote:
-
Descripción:
1205 LED GREEN 570NM, REVERS MOU
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.323
$0.323
10
$0.25745
$2.5745
100
$0.115615
$11.5615
500
$0.104386
$52.193
1000
$0.085747
$85.747
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Wavelength - Dominant | 570nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 140° |
| Color | Green |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Surface Mount, Bottom Entry |
| Size / Dimension | 3.20mm L x 1.20mm W |
| Millicandela Rating | 35mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 1.20mm |
| Supplier Device Package | 1205 |
| Lens Style | Square with Flat Top |
| Series | QBLP655R |
| Package / Case | 1205 (3212 Metric) |
| Mfr | QT Brightek (QTB) |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lens Size | 1.20mm |
| Base Product Number | QBLP655 |