QT Brightek (QTB)
Producto No:
QBLP670D-IG
Fabricante:
Paquete:
2-PLCC
Lote:
-
Descripción:
LED GREEN CLEAR 2PLCC SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
2000
$0.178154
$356.308
6000
$0.166278
$997.668
10000
$0.160341
$1603.41
50000
$0.15143
$7571.5
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Wavelength - Dominant | 525nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 30° |
| Color | Green |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 3.20mm L x 2.80mm W |
| Millicandela Rating | 9500mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 3.80mm |
| Supplier Device Package | 2-PLCC |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | QBLP670 |
| Package / Case | 2-PLCC |
| Mfr | QT Brightek (QTB) |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.3V |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lens Size | 2.40mm Dia |
| Base Product Number | QBLP670 |