QT Brightek (QTB)
Producto No:
QBLP677AD-IGM
Fabricante:
Paquete:
4-PLCC
Lote:
-
Descripción:
3528 PLCC-4 GREEN 520NM, CLEAR L
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
2000
$0.194474
$388.948
6000
$0.181516
$1089.096
10000
$0.175028
$1750.28
50000
$0.16531
$8265.5
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Wavelength - Dominant | 520nm |
| Configuration | Common Anode |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 30° |
| Color | Green |
| Current - Test | 30mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 3.20mm L x 2.80mm W |
| Millicandela Rating | 14000mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 3.80mm |
| Supplier Device Package | 4-PLCC |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | QBLP677 |
| Package / Case | 4-SMD, J-Lead |
| Mfr | QT Brightek (QTB) |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3V |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lens Size | 2.35mm Dia |
| Base Product Number | QBLP677 |