QT Brightek (QTB)
Producto No:
QBLP679E-IWK-CW
Fabricante:
Paquete:
6-PLCC
Lote:
-
Descripción:
LED COOL WHITE DIFF 6PLCC SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.646
$0.646
10
$0.42655
$4.2655
100
$0.281865
$28.1865
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Wavelength - Dominant | 6020K |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | White, Cool |
| Current - Test | 60mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 5.00mm L x 5.00mm W |
| Millicandela Rating | 6000mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 1.60mm |
| Supplier Device Package | 6-PLCC |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Series | QBLP679 |
| Package / Case | 6-SMD, J-Lead |
| Mfr | QT Brightek (QTB) |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.1V |
| Features | - |
| Lens Color | Yellow |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lens Size | 4.00mm Dia |
| Base Product Number | QBLP679 |