QBM-30/12-SS30M
Qualtek
Producto No:
QBM-30/12-SS30M
Descripción:
HEATSHRINK 30/12MM-30M
Guía del usuario
Inner Diameter - Recovered 0.472" (12.00mm)
Shrink Temperature 110°C
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Storage/Refrigeration Temperature -50°F ~ 104°F (-10°C ~ 40°C)
Color Orange-Red
Recovered Wall Thickness 0.079" (2.01mm)
Type Tubing, Bus Bar
Length 98.4' (30.0m)
Shelf Life Start -
Inner Diameter - Supplied 1.181" (30.00mm)