QBM-65/25-SS15M
Qualtek
Producto No:
QBM-65/25-SS15M
Descripción:
HEATSHRINK 65/25MM-15M
Guía del usuario
Inner Diameter - Recovered 0.984" (24.99mm)
Shrink Temperature 110°C
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Storage/Refrigeration Temperature -50°F ~ 104°F (-10°C ~ 40°C)
Color Orange-Red
Recovered Wall Thickness 0.079" (2.01mm)
Type Tubing, Bus Bar
Length 49.2' (15.0m)
Shelf Life Start -
Inner Diameter - Supplied 2.559" (65.00mm)