Essentra Components
Producto No:
QFG-16228
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
GROMMET 0.870" ELASTOMER BLACK
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.874
$0.874
10
$0.74005
$7.4005
25
$0.71022
$17.7555
50
$0.69502
$34.751
100
$0.664905
$66.4905
250
$0.604428
$151.107
500
$0.543989
$271.9945
1000
$0.48354
$483.54
2500
$0.438206
$1095.515
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Diameter - Inside | 0.870" (22.10mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 1.020" (25.91mm) |
| Bushing, Grommet Type | Grommet |
| Material | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, QFG |
| Panel Thickness | 0.120" (3.05mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | QFG |