QFSS-032-04.25-L-D-DP-PC4
Samtec Inc.
Producto No:
QFSS-032-04.25-L-D-DP-PC4
Descripción:
CONN DIFF ARRAY RCP 64P SMD GOLD
En stock : 517
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Number of Rows 2
Number of Positions 72 (64 + 8 Power)
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.278" (7.06mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.025" (0.64mm)
Connector Type Differential Pair Array, Female
Features Board Guide, Ground Bus (Plane), Power Pins (8), Shielded
Mated Stacking Heights 11mm